Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych | Słupsk | 29-30.08.2019

Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych | Słupsk | 29-30.08.2019

Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych zapraszają na Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się w dniach 29 – 30 sierpnia 2019 r. w Słupsku.

Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych to plenarne spotkanie, które na stałe zapisało się w kalendarz wydarzeń organizacji pozarządowych oraz podmiotów ekonomii społecznej województwa pomorskiego. Jego celem jest integracja trzeciego sektora, wymiana informacji i dobrych praktyk, konsultowanie istotnych kwestii dotyczących rozwoju oraz współpracy organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej.

Tegoroczny, główny temat PFIP to potrzeby, oczekiwania oraz propozycje rozwiązań związanych z rozwojem i wsparciem ekonomii solidarnej.
Forum będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych partnerstw. Pierwszy dzień będzie miał charakter wykładowy, którego panelistami będą krajowi eksperci. Drugi dzień zostanie przeprowadzony metodą warsztatową, z częścią w formule open space, do której uczestnicy będą mogli zgłaszać swoje tematy.

Na wydarzenie zaproszeni są przedstawiciele organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Forum oraz do zapisów na to wydarzenie.

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres e – mail: cio@cio.slupsk.pl

Tu znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu.

Close Menu