Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA W SCOPiW – UWAGA! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA W SCOPiW – UWAGA! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Serdecznie zapraszam na szkolenia, które w najbliższych dniach odbędą się w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Marynarzy 4 w Sopocie (sala nr 1):

  • CZWARTEK, 24 LISTOPAD, GODZ. 16.30-18.30

PRZYGOTOWANIE OFERTY REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO NA 2023 R.
Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli/ki organizacji działających w obszarach: SPORT, EDUKACJA (w tym w ramach UNICEF), KULTURA, DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ INTEGRACJI CUDZOZIEMCÓW ORAZ EKOLOGIA. Szkolenie poprowadzi Anna Horak, doradczyni w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

UWAGA! Obowiązują zapisy/zgłoszenia pod linkiem: https://forms.gle/ZfgzsdXcAGBFQNfLA do 23 listopada lub wyczerpania miejsc.

WIĘCEJ INFORMACJI O AKTUALNIE OGŁOSZONYCH W SOPOCIE KONKURSACH NA: www.scop.sopot.pl

 

  • SOBOTA, 26 LISTOPAD, GODZ. 9.30-13.30

SZKOLENIE ABC FUNDRAISINGU W DZIAŁALNOŚCI ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ

Szkolenie o tym, czym tak naprawdę jest fundraising i z czym się wiąże. Uczestnicy dowiedzą się, jak poza dotacjami (grantami) można pozyskiwać środki na działalność organizacji. Szkolenie poprowadzi Anna Jędrzejewska – społecznik i przedsiębiorca, przez 20 lat związana z jedną z gdańskich organizacji pozarządowych. Specjalistka od pozyskiwania funduszy, budowania relacji i utrzymywania kontaktów ze sponsorami. Szkolenie będzie składało się z części wykładowej oraz ćwiczeń. Liczba miejsc ograniczona.

UWAGA!  Obowiązują zapisy/zgłoszenia pod linkiem: https://forms.gle/d4kisjaHU8qKZ7SAA do 24 listopada lub wyczerpania miejsc.

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIU: [KLIK->] TUTAJ

 

  • PONIEDZIAŁEK, 28 LISTOPAD, GODZ. 16.30-18.30

PRZYGOTOWANIE OFERTY REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO NA 2023 R.

Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli/ki organizacji działających w obszarach: OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, DZIAŁANIA POLITYKI SPOŁECZNEJ ORAZ POMOC SPOŁECZNA. Szkolenie poprowadzi Anna Horak, doradczyni w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

UWAGA! Obowiązują zapisy/zgłoszenia pod linkiem: https://forms.gle/ZfgzsdXcAGBFQNfLA do 27 listopada lub wyczerpania miejsc.

WIĘCEJ INFORMACJI O AKTUALNIE OGŁOSZONYCH KONKURSACH NA: www.scop.sopot.pl

Szkolenia bezpłatne, realizowane w ramach  projektu „Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu” dofinansowanym przez Gminę Miasta Sopotu oraz w ramach projektu „Pozarządowy survival – jak przetrwać (i się rozwijać) w pozarządowym świecie – system wspierania 3 sektora w województwie pomorskim przez Pomorską Sieć COP”, dofinansowanym ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.

Close Menu