Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

SOPOCKA SOLANKA – REMEDIUM DLA SPOŁECZNIKÓW W KORONIE

SOPOCKA SOLANKA – REMEDIUM DLA SPOŁECZNIKÓW W KORONIE

Drogie Społeczniczki, drodzy Społecznicy, Wolontariuszki i Wolontariusze, Harcerki i Harcerze!

W imieniu Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie, empatię i kawał serca jaki włożyliście we wsparcie  potrzebujących podczas pandemii. Wasza postawa gotowości niesienia pomocy seniorom, rodzinom, dzieciom i rodzinom jest wzorem do naśladowania. Chcemy Wam okazać wdzięczność nie tylko słowami, dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w inicjatywie, która pozwoli Wam odstresować się od codziennych wyzwań zawodowych i społecznych, która po prostu pozwoli Wam zadbać o siebie.

Razem z Sopocką Radą Organizacji Pozarządowych i Fundacją Sport na Zdrowie prowadzącą Ośrodek Terapii, Edukacji i Aktywizacji Sportowej w Sopocie zapraszamy Was na cykl 12 zajęć relaksacyjnych (30 min/zajęcie) z fizjoterapeutą na sopockiej solance w basenie zlokalizowanym w Sopockim Klubie Żeglarskim (ul. Bitwy pod Płowcami 67 w Sopocie).

Udział w zajęciach proponujemy 3 grupom społeczniczek i społeczników (każda po 6 osób).

Zajęcia dla I grupy rozpoczęły się 12 sierpnia. Dwie kolejne grupy wystartują we wrześniu. Zajęcia planowo będą trwały do końca października zgodnie z ustalonym harmonogramem 1 raz lub 2 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych w dni robocze (nie szybciej niż godz. 18.00) i/lub w weekendy. Harmonogram zostanie ustalony do 2 września.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy 2 września br. poprzez formularz rekrutacyjny dostępny pod linkiem:

[klik->] https://forms.gle/2dZoeKTWXin1iC4h9

Warto wiedzieć, że solanka ma właściwości lecznicze nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Poprzez udział w zajęciach zachęcamy Was do dbania o siebie – dajcie sobie przestrzeń na chwilę relaksu i odpoczynku, który z pewnością wpłynie na poprawę Waszego zdrowia zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej.

Macie pytania? Do kontaktu pozostaje Patrycja Szczepańska: 729 863 777 / p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl i Anna Horak: 518 838 795 / biuro@scop.sopot.pl

Projekt współfinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz z Gminy Miasta Sopotu. Operator Funduszu dla Miasta Sopotu Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych.

Close Menu