Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

NOMINUJ SWOJEGO KANDYDATA W KONKURSIE „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2022”

NOMINUJ SWOJEGO KANDYDATA W KONKURSIE „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2022”

Od trzech lat w szczególny sposób doświadczamy jak wielką wartością jest wolontariat i aktywność społeczna. Pandemiczna rzeczywistość, a od niespełna roku – wojna w Ukrainie, wciąż przynoszą ze sobą wiele ludzkich tragedii, naprzeciw którym wytrwale stoją wolontariusze i wolontariuszki.

Pamiętajmy o tych odważnych, wolontaryjnych postawach, o ludziach, którzy chcą więcej i robią więcej dla innych, ale też dla środowiska, lokalnej społeczności, czy zwierząt. Wolontariat to dobro wspólne, o które po prostu trzeba dbać i doceniać. Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zaprasza do udziału w konkursie „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2022”. Do 28 listopada można nominować zaangażowanych wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu działających w Sopocie w różnych obszarach życia społecznego, jak również miejsca, które wzorcowo współpracują z wolontariuszami w naszym mieście.

Kapituła Konkursowa spośród nadesłanych nominacji przyzna 3 tytuły w czterech kategoriach konkursowych:

  1. Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2022, w kategorii indywidualnej: NOMINUJ [klik->] https://forms.gle/3bxewT9aSqe4NFNA
  2. Sopoccy Wolontariusze Roku 2022 / kategoria grupowa: NOMINUJ [klik->] https://forms.gle/tfyf974eWZjpeBHB7
  3. Sopocki/a Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2022: NOMINUJ [klik>] https://forms.gle/ujnfoh5gTpPJGf768
  4. Otwarci na Wolontariat 2022: NOMINUJ [klik->] https://forms.gle/p8vNSNCRYQLpfVZd6

Prawo zgłaszania kandydatów do konkursu mają wszyscy mieszkańcy Sopotu, sopockie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne współpracujące z wolontariuszami, wolontariusze współpracujący z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz mieszkańców Sopotu oraz firmy działającym na terenie Sopotu, organizujące w swoich strukturach wolontariat pracowniczy. Termin nadsyłania nominacji mija 28 listopada.

Wykorzystaj szansę. Nominuj wolontariuszy, by publicznie okazać im uznanie i wdzięczność za działania podejmowane w bieżącym roku.

Pamiętamy także, by doceniać bardzo ważną rolę koordynatorów wolontariatu, instytucji /organizacji, które tworząc atmosferę życzliwości i przyjaźni troszczą się o wolontariuszy, inspirują ich i motywują do działania.

Laureatów Konkursu „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2022” poznamy podczas Gali Sopockiego Wolontariatu.  Szczegóły wkrótce.

Regulamin konkursu do pobrania w linku poniżej: Regulamin_Konkursu_WOLONTARIAT.AKTYWNI_W_SOPOCIE_2022

Więcej informacji można uzyskać mailowo: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl
telefonicznie: 729 863 777 lub osobiście w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Marynarzy 4, pokój nr 3)

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji w ramach zadania publicznego „Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu” współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Sopotu.

Close Menu