Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

ZBIÓRKA ZDJĘĆ Z PRZESZŁOŚCI KAMIENNEGO POTOKU | 30.04

ZBIÓRKA ZDJĘĆ Z PRZESZŁOŚCI KAMIENNEGO POTOKU | 30.04

Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają mieszkańców Sopotu do włączenia w zbiórkę zdjęć Kamiennego Potoku z przeszłości (minimalnie sprzed 10 lat). Zdjęcia mogą być w dowolnym formacie, a nawet na niewywołanej kliszy!

Zdjęcia można dostarczać do 30 kwietnia br.

1) bezpośrednio do Domu Sąsiedzkiego Alternatywy 5 (ul. Mazowiecka 26, Sopot) lub poprzez wrzucenie do skrzynki pocztowej przy drzwiach wejściowych do Alternatyw 5

2) poprzez wysyłkę scanów mailem na adres: 5alternatyw@gmail.com

Przynosząc swoje fotografie, nie tylko dodasz swoje spojrzenie na historię, ale także będziesz mógł/mogła uczestniczyć w próbach odtworzenia tych wyjątkowych chwil.

Kolejno w dniach 9, 16 i 23 maja oraz 6 czerwca br. odbędą się warsztaty, podczas których jego uczestnicy wspólnie spróbują odtworzyć wybrane stare zdjęcia Kamiennego Potoku. Będzie to niepowtarzalna szansa na naukę, ale również na zanurzenie się w historii i teraźniejszości tej wyjątkowej części Sopotu.

Efekty pracy – od odtworzonych zdjęć do dzisiejszych spojrzeń na Kamienny Potok – zostaną zaprezentowane podczas wernisażu wystawy20 czerwca w Domu Sąsiedzkim Alternatywy 5.

Dołącz do projektu i zanurz się w fascynującej podróży przez czas!

Więcej informacji:

5alternatyw@gmail.com | 699 857 138 | https://www.facebook.com/sopockiedomysasiedzkie

PS: Dostarczając zdjęcia, zgadzasz się na ich publikacje. Nie zapomnij o podpisie i opisie.

Close Menu