Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Webinarium “Diagnoza jako wstęp do mądrej działalności społecznej” | 27.05.2020

Webinarium “Diagnoza jako wstęp do mądrej działalności społecznej” | 27.05.2020

Punkt Kontaktowy programu “Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza do udziału w nowym cyklu wykładów eksperckich, pod nazwą “Zaprojektuj działanie!”

Cykl adresowany jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, aktywistów i społeczników, działających w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Najbliższe webinarium “Diagnoza jako wstęp do mądrej działalności społecznej” odbędzie się 27 maja br. w godzinach 11.00-12.30.

Sercem mądrej działalności społecznej jest dobre rozpoznanie potrzeb i problemów w obszarze, w którym chcemy wprowadzić zmianę. Przeprowadzenie diagnozy przed planowaniem projektu pozwala zbliżyć się do perspektywy odbiorców, trafniej zaprojektować przedsięwzięcie i świadomie zbudować dobre, dopełniające się partnerstwo. Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie podzieli się Agata Urbanik, facylitatorka, trenerka i badaczka społeczna, która specjalizuje się w facylitacji strategicznej – projektowaniu i prowadzeniu procesów partycypacyjnych, w których blisko współpracuje z grupami, tworząc przestrzeń do dobrej rozmowy i osiągania wyznaczonych celów.

Szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym znajdziesz [klik->] TUTAJ

Udział w webinarium jest bezpłatny.  

Więcej informacji na temat cyklu „Zaprojektuj działanie!” znajdziesz [klik->] TUTAJ

Informacje o programie „Europa dla obywateli” znajdują się na stronie [klik->] Polskiego Punktu Kontaktowego oraz na [klik->] profilu Facebook.

Close Menu