Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

UMOWA PARTNERSTWA – KONSULTACJA APELU POMORSKICH NGO’SÓW

UMOWA PARTNERSTWA – KONSULTACJA APELU POMORSKICH NGO’SÓW

Drogie Pomorskie Organizacje Pozarządowe!

Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych (PROP) oraz Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych (PS COP) przedstawiają propozycję [KLIK->] APELU w sprawie nowej perspektywy środków europejskich dla Pomorza na lata 2021-2027.

Te środki to ogromna szansa na rozwój sektora pozarządowego, ale i niepewność co do wielkości tych środków i możliwego przeznaczenia. Dlatego zachęcamy Was do zaangażowania się w poparcie apelu pomorskiego 3 Sektora, który następnie zostanie rozesłany do Rady Ministrów, pomorskich parlamentarzystów i euro-parlamentarzystów, Przewodniczącego ds. Pożytku Publicznego, Zarządu Województwa Pomorskiego oraz radnych Sejmiku Pomorskiego a także Wojewody Pomorskiego.

To nasz wspólny interes – ponad wszelkimi podziałami i różnicami, ponieważ to środki na rozwój naszego województwa i działalności społecznej oraz misji Pomorskiego 3 Sektora. Nikt tego za nas nie zrobi – włącz się!

Umowa partnerstwa na lata 2021-2027: [KLIK->] TUTAJ

Propozycja treści APELU POMORSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH: [KLIK->] POBIERZ

Do 17.02.2021 r. do godz. 20:00 propozycję zmiany zapisów apelu prosimy wysyłać na adres biuro@cop.pomorskie.pl 

W dniach 18.02.2021 do 22.02.2021 (do godz. 10:00) każda pomorska organizacja pozarządowa będzie mogła złożyć swoje poparcie dla tego apelu za pomocą platformy internetowej (po uruchomieniu apelu wygenerowany zostanie link, który następnie roześlemy wszelkimi możliwymi dostępnymi kanałami z prośbą o poparcie).

Bądźmy razem w tej wspólnej inicjatywie!

W imieniu organizatorów:

Ewa Filipska – przewodnicząca PROP

Piotr Stec – Prezes PS COP

Close Menu