Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

STWÓRZ Z NAMI INTEGRACYJNY PIKNIK Sąsiedzki – FESTYN ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH VOL. 18 | ZGŁOSZENIA DO 5 WRZEŚNIA

STWÓRZ Z NAMI INTEGRACYJNY PIKNIK Sąsiedzki – FESTYN ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH VOL. 18 | ZGŁOSZENIA DO 5 WRZEŚNIA

Chcesz aktywnie promować działalność swojej organizacji? Po dwuletniej przerwie wracamy z propozycją Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych, ale w zmienionej formule. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 18 września 2022 r., w godz. 11.00-16.00 na górnym tarasie Stadionu Lekkoatletycznego w Sopocie przy ul. Wybickiego 48. W tegorocznej, 18 edycji festynu będziesz miał szansę efektywniej zapoznać mieszkańców Sopotu z działalnością Twojej organizacji i aktualną ofertą wsparcia.

Do udziału w Festynie zapraszamy organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz miejskie instytucje publiczne, gotowe do aktywnej promocji swojej działalności. Razem, w zielonej przestrzeni Stadionu Leśnego, stworzymy niepowtarzalną atmosferę i zaproponujemy mieszkańcom ciekawe spędzenie niedzielnego popołudnia.

Festyn to przede wszystkim możliwość upowszechniania działalności sektora pozarządowego wśród sopocian. To również przestrzeń wymiany informacji, nawiązywania współpracy i integracji – tak przedstawicieli sektora pozarządowego, współpracujących miejskich instytucji, jak i mieszkańców.

Podmioty chętne do współtworzenia wydarzenia mogą promować się w dowolnej, aktywnej formie poprzez:

1) organizację stoiska promocyjnego

Zorganizuj aktywne stoisko swojej organizacji/instytucji na placu górnego tarasu Stadionu Leśnego i atrakcyjnie promuj swoje działania.

2) prezentację działalności artystycznej na Scenie

Chcesz podzielić się efektami prowadzonej działalności kulturalnej? Zapraszamy do współtworzenia programu scenicznego! Jest on składową propozycji zgłoszonych podmiotów.

Podmioty zainteresowane nieodpłatnym udziałem w Festynie zapraszamy do elektronicznych zgłoszeń [klik->] TUTAJ lub pod linkiem: https://forms.gle/kAe7zSzx9ipZntu17 do 5 września br.

UWAGA! Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. W miarę możliwości prosimy o samodzielne zabezpieczenie stoiska (zadaszenie, krzesła, stoliki, przedłużacze do prądu, itp.)

Ze względów organizacyjnych – bardzo prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem udziału do ostatniego dnia.

Szczegółowe informacje: Anna Horak, 58 341 83 52, 518 838 795, biuro@scop.sopot.pl

Close Menu