Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Spotkanie organizatorów wolontariatu – Korpus Solidarności | 23.10.2019

Spotkanie organizatorów wolontariatu – Korpus Solidarności | 23.10.2019

Działasz społecznie z wolontariuszami? Poszukujesz dobrych narzędzi wspierających koordynatorów w codziennej współpracy z wolontariuszami? Chcesz rozwijać wolontariat w swojej organizacji?

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku oraz Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji zapraszają koordynatorów wolontariatu na spotkanie informacyjne nt. Korpusu Solidarności.

Opowiemy o możliwościach wsparcia w rozwoju wolontariatu na rzecz Twojej organizacji z wykorzystaniem narzędzi, które proponuje nowy, ogólnopolski program wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego „Korpus Solidarności”.

Jeśli jesteś nowicjuszem w wolontariacie lub Twoja organizacja działa od niedawna – nie szkodzi – wprowadzimy Cię w tajniki wolontariatu i pomożemy zbudować program wolontariatu dla Twojej organizacji lub stworzyć ofertę wolontariacką.

Termin: 23 października 2019 (środa)
Godzina: 16:30
Miejsce: Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Sopot, ul. Marynarzy 4, sala nr 1

SZCZEGÓŁY I INFORMACJE DOTYCZĄCE SPOTKANIA [klik ->] Zaproszenie dla koordynatorów – 23.10.2019

Zgłoś udził w szkoleniu: [klik->] Zapisy

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/506928500040092/

Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030” jest sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Kontakt:
z.ostrowska@wolontariat.sopot.pl
tel. 58 341 83 52
www.wolontariat.sopot.pl

Close Menu