Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc

Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Sopocki Wolontariat wraz z Urzędem Miasta Sopotu i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza mieszkańców Sopotu, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz uczniów sopockich szkół do włączenia się w wielkanocną akcję „Sopocianie sopocianom na Wielkanoc”.

Jest to cykliczna akcja, która w okresie  przedświątecznym zarówno zimą, jak i wiosną powoli się wpisuje się w tradycję naszych działań na rzecz samotnych Seniorów. Spróbujmy  poprzez symboliczny gest przekazania im kartki z życzeniami zatroszczyć się o nich. Może zwykła kartka będzie okazją do krótkiej rozmowy i wlania otuchy w serce?

Jak można włączyć się w akcję?

Wystarczy przygotować  wielkanocną kartkę z własnoręcznie wypisanymi życzeniami, przynieść ozdobę lub stroik świąteczny, czy też wiosenne kwiatki w doniczce. Można także dołączyć do życzeń coś słodkiego.

Przygotowany upominek można wręczyć osobiście swojemu sąsiadowi/swojej sąsiadce lub przynieść do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Marynarzy 4  do 3 kwietnia w godzinach 8.30 – 16.30

Jeśli chcesz pochwal się swoją pracą twórczą i zachęć tym samym innych do działania! Zrób sobie wiosenne zdjęcie z wykonanym stroikiem, kartką albo przygotowanymi upominkami 🙂 – wyślij nam  zdjęcia na  adres mailowy: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl lub na messengera Sopocki Wolontariat wraz ze zgodą na ich wykorzystanie, a my umieścimy je na naszym profilu FB/Sopocki Wolontariat

Przyniesione do Centrum podarunki nasi wolontariusze w dniach 4 – 7 kwietnia przekażą samotnym i potrzebującym wsparcia Seniorom z Sopotu.

Więcej informacji: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl | 729 863 777 | wydarzenie na fb/Sopocki Wolontariat

Close Menu