Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

S.O.S. STRES. JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM? SZKOLENIE 12-13 MARCA

S.O.S. STRES. JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM? SZKOLENIE 12-13 MARCA

Nie nadążasz? Tracisz kontrolę? Stresują cię zmiany lub brak zmian? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Dwudniowe szkolenie odbędzie się 12 i 13 marca (sobota i niedziela) w godzinach 9.00-17.00 w Domu Sąsiedzkim Tęczowy Dom (ul. 23 Marca 32C).

Uwaga! Szkolenie nieodpłatne, ale liczba miejsc ograniczona (grupa liczy 12 osób). Do zgłoszeń zapraszamy pełnoletnich mieszkańców Sopotu, w szczególności wolontariuszy, społeczników, aktywistów i pracowników sopockich organizacji pozarządowych, którzy mają gotowość wziąć udział w pełnych 2 dniach szkolenia, i którym zależy na:

  •  Oswojeniu tematu stresu.
  • Sprawdzeniu i rozbrojeniu własnych czynników lub sytuacji, które Cię stresują.
  • Poznaniu sposobów radzenia sobie z napięciem, które generuje stres.
  • Praktykowaniu świadomego oddechu, techniki relaksacji i uważności.

Zgłoszenia do 7 marca [klik->] TUTAJ. Udział w szkoleniu potwierdzimy do 9 marca.

Szkolenie poprowadzi:

DOROTA BRZEZIŃSKA – psycholog, trenerka i edukatorka. Prowadzi zajęcia akademickie na Uniwersytecie Gdańskim oraz Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Wspiera procesy rozwiązywania konfliktów w oparciu o dialog. Pomaga pracownikom instytucji oraz nieformalnym grupom w projektowaniu i wprowadzaniu zmian. Ma doświadczenie pracy w Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM), Europejskim Centrum Solidarności oraz Muzeum Miasta Gdyni. Realizowała wiele projektów edukacyjnych, kulturalnych i społecznych w kilku organizacjach pozarządowych w Trójmieście. Po ponad 10 latach pracy w różnych instytucjach i organizacjach, założyła „Dobrą Pracownię”. Zajęcia prowadzi autentycznie, interaktywnie, podążając za procesem i energią w grupie. Łączy wiedzę z doświadczeniem. Program buduje tak, aby dużo ćwiczyć, dyskutować i dawać przestrzeń do sprawdzania, jakie techniki i narzędzia służą uczestnikom Jej przedsięwzięć. O proponowanym szkoleniu mówi:

„Nie obiecuję, że po szkoleniu będziesz płynąć przez potok życia bez stresu. Zapewniam jednak, że zajmiemy się rozbrajaniem stresu i budowaniem tamy czy mostów, które wzmocnią Twój organizm w radzeniu sobie ze stresującym zalewem myśli, uczuć czy zachowań.”

POBIERZ [KLIK->] Prezentacja szkolenia

Więcej informacji:

Patrycja Szczepańska: 729 863 777 / p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl

Close Menu