Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Przegląd Teatralny Masska | 16-22 listopada br.

Przegląd Teatralny Masska | 16-22 listopada br.

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji zaprasza na [klik->] Przegląd Teatralny Masska, który odbędzie się po raz pierwszy w świecie cyfrowym na stronie www.masska.org, w dniach 16 – 22 listopada br.

Nie możemy się spotkać, rozmawiać osobiście, ale nie odpuszczamy. Fakt, że wydarzenie jest online pozwolił na rozszerzenie horyzontów i w tym roku podczas festiwalu zaprezentuje się 28 spektakli z całego świata.

MASSKA to otwarty projekt kulturalny, w którym biorą udział artyści z niepełnosprawnościami, teatry młodzieżowe i niezależne, co nadaje wydarzeniu charakter integracyjny. Przegląd to również konfrontacja naszych wyobrażeń o osobach z niepełnosprawnościami – artystach, którzy często funkcjonują poza głównym nurtem życia społecznego. To zaproszenie do wymiany myśli, doświadczeń, rozmów, wspólnego świętowania obecności w świecie teatru, a przede wszystkim celebracji życia, tego które niosą spektakle i tego tu i teraz, aktualnie tak tak ograniczonego.

Zapraszamy w poniedziałek 16. listopada o godz. 12.00 na www.masska.org.

Zaglądajcie na www.facebook.com/masskasopot i zobaczcie co może Was zainteresować  w tym roku – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełną informację o teatrach znajdziecie [klik->] TUTAJ.

 

 

Close Menu