Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Pomorskie Forum EtnoPomorze | 18-19.10.2019

Pomorskie Forum EtnoPomorze | 18-19.10.2019

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych zaprasza mieszkańców lub członków organizacji/instytucji z powiatów:
słupski, wejherowski, pucki, gdański, kartuski, kościerski, lęborski, chojnicki, człuchowski, nowodworski, kwidzyński, malborski, starogardzki, tczewski do udziału w wojewódzkim forum EtnoKultura, które odbędzie się w dniach 18-19 października 2019 r. w Hotelu Pod Orłem w Kartuzach (ul. 3 Maja 10). Forum rozpocznie się w piątek 18 października, o godz. 13.00.

Forum to wydarzenie umożliwiające wzajemne poznanie się, prezentację działalności i wymianę doświadczeń przez działaczy i liderów lokalnych grup artystycznych podtrzymujących kulturę i tradycję Kaszubów i Kociewiaków zamieszkujących województwo pomorskie. Będzie to również idealna okazja do przeprowadzenia inicjatyw edukacyjno-animacyjnych wspomagających lokalne społeczności w działaniach twórczych oraz w działaniach na rzecz zachowania, przekazu i kontynuacji tradycji regionalnych.

Podczas Forum zostanie także zaprezentowana internetowa mapa EtnoPomorskich instytucji, a wybrane, chętne organizacje będą miały okazję prezentacji na żywo. Internetowa mapa będzie także dostępna dla każdego zainteresowanego na specjalnej podstronie Pomorskiej Sieci COP i samorządów.

Zachęcamy do zapoznania z [klik->] Programem Pomorskiego Forum Etno-Kultura oraz zgłaszania udziału poprzez przesłanie do dnia 14 października 2019 r. [klik->] Formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: cop@fundacjaeds.pl lub na adres stacjonarny: Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych, ul. Jeziorna 2/33, 83-300 Kartuzy.

Liczba miejsc ograniczona. Przyjezdnym z miejscowości ponad 80 km od Kartuz zapewniamy bezpłatny nocleg (liczy się kolejność zgłoszeń).

Projekt „EtnoPomorze – Sieć dla kultury” jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie w ramach programu EtnoKultura.

Close Menu