Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

PODARUJ UŚMIECH! SOPOCIANIE SOPOCIANOM NA ŚWIĘTA 2022

PODARUJ UŚMIECH! SOPOCIANIE SOPOCIANOM NA ŚWIĘTA 2022

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, Urząd Miasta Sopotu oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zapraszają mieszkańców Sopotu, uczniów sopockich szkół, organizacje pozarządowe, instytucje miejskie oraz przedstawicieli lokalnego biznesu do włączenia się w akcję „Sopocianie Sopocianom na Święta 2022”.
Jest to cykliczna akcja, która w okresie przedświątecznym wpisuje się w tradycję naszych działań, zwłaszcza na rzecz samotnych Seniorów. Kryzys uchodźczy oraz gospodarczy w naszym kraju, tocząca się wojna w Ukrainie sprawiają, że wiele osób czuje strach i zagubienie. Szczególnie na takie odczucia są narażeni Seniorzy, którzy nie mają oparcia w bliskich. Spróbujmy poprzez symboliczny gest przekazania kartki z życzeniami, drobnego upominku wlać trochę otuchy w serca osób, które cierpią z powodu samotności, braku rodziny, domu…
JAK MOŻNA WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ?
𝐏𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐮𝐣 𝐬́𝐰𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐜𝐳𝐧𝐚̨ 𝐤𝐚𝐫𝐭𝐤𝐞̨, 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐢𝐤 𝐚𝐥𝐛𝐨 𝐮𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐜𝐳𝐤𝐢 𝐥𝐮𝐛 𝐳𝐚𝐩𝐚𝐤𝐮𝐣 𝐝𝐫𝐨𝐛𝐧𝐲 𝐮𝐩𝐨𝐦𝐢𝐧𝐞𝐤 – dołącz kilka miłych słów od siebie.
🎁🎁 Upominki można dostarczyć do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (Sopot, ul. Marynarzy 4) od poniedziałku do piątku 16 grudnia br. w godz. 9.00 – 17.00.
🎁🎁 Twój niepowtarzalny podarunek przekażemy potrzebującym wsparcia oraz ludzkiej życzliwości samotnym seniorom, osobom w kryzysie bezdomności, dzieciom z Domu Dziecka.
🎁🎁 Nasi wolontariusze będą dostarczać upominki potrzebującym w dniach 19 – 23 grudnia br. Chcemy odwiedzić i obdarować minimum 400 osób!
Więcej informacji: wspieraj.seniora@ekspresja.org | 692 006 223 lub 729 863 777
Close Menu