Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

NOMINUJ SWOJEGO KANDYDATA W KONKURSIE „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2021” | 21.11.2021

NOMINUJ SWOJEGO KANDYDATA W KONKURSIE „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2021” | 21.11.2021

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca Gala Sopockiego Wolontariatu, a wraz z nią to, na co wielu społeczników i wolontariuszy czekało. Przed nami konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie”.

Pandemiczna rzeczywistość w znaczącym stopniu potwierdziła, że wolontariat i aktywność społeczna jest naszym wspólnym dobrem, o które należy szczególnie dbać i które warto doceniać.

Organizacja konkursu „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” to zwrócenie uwagę na wyjątkowych, aktywnych, zaangażowanych wolontariuszy działających w Sopocie w różnych obszarach życia społecznego, jak również na osoby i miejsca, które szczególnie dbają o rozwój wolontariatu, stwarzając ku temu wzorcowe warunki.

Kapituła Konkursowa spośród nadesłanych nominacji przyzna 3 tytuły w czterech kategoriach konkursowych:

  1. Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2021, w kategorii indywidualnej  https://forms.gle/3bxewT9aSqe4NFNA
  2. Sopoccy Wolontariusze Roku 2021 / kategoria grupowa: https://forms.gle/tfyf974eWZjpeBHB7
  3. Sopocki/a Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2021 https://forms.gle/ujnfoh5gTpPJGf768
  4. Otwarci na Wolontariat 2021 https://forms.gle/p8vNSNCRYQLpfVZd6

Prawo zgłaszania kandydatów do konkursu mają wszyscy mieszkańcy Sopotu, sopockie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne współpracujące z wolontariuszami, wolontariusze współpracujący z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz mieszkańców Sopotu oraz firmy działającym na terenie Sopotu, organizujące w swoich strukturach wolontariat pracowniczy. Termin nadsyłania nominacji mija 21 listopada.

Wykorzystaj szansę. Nominuj wolontariuszy, by publicznie okazać im uznanie i wdzięczność za działania podejmowane w bieżącym roku.

Pamiętamy także, by doceniać bardzo ważną rolę koordynatorów wolontariatu, instytucji /organizacji, które tworząc atmosferę życzliwości i przyjaźni troszczą się o wolontariuszy, inspirują ich i motywują do działania.

Laureatów Konkursu „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2021” poznamy podczas Gali Sopockiego Wolontariatu.  Szczegóły wkrótce.

POBIERZ [klik->] Regulamin Konkursu WOLONTARIAT. AKTYWNI W SOPOCIE 2021

Więcej informacji można uzyskać mailowo: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl, telefonicznie: 729 863 777 lub osobiście w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Marynarzy 4, pokój nr 3).

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji w ramach zadania publicznego „Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu” współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Sopotu.

Close Menu