Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

NABÓR OFERT W KONKURSIE NA REALIZACJĘ ZADAŃ SOPOTU Z ZAKRESU POMOCY SPOŁECZNEJ W ROKU 2022 | 8 GRUDNIA BR.

NABÓR OFERT W KONKURSIE NA REALIZACJĘ ZADAŃ SOPOTU Z ZAKRESU POMOCY SPOŁECZNEJ W ROKU 2022 | 8 GRUDNIA BR.

Prezydent Miasta Sopotu zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert w OTWARTYM KONKURSIE OFERT na realizację zadań Gminy w roku 2022 (i kolejnych) z zakresu POMOCY SPOŁECZNEJ.

Rodzaje priorytetowych zadań, ich cele i rezultaty oraz wysokość środków publicznych przeznaczonych na ich realizację dostępne [klik->] TUTAJ

Oferty należy składać do 8 grudnia 2021 r. w przygotowanej skrzynce podawczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie (ul. Kolejowa 14), do godziny 15:30 lub za pośrednictwem poczty (nie decyduje data stempla pocztowego!).

Polecamy udział w wideokonferencji online realizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, która odbędzie się 17 listopada o godz. 11.00. Udział w spotkaniu należy potwierdzić 16 listopada mailowo na adres k.jedrzejczak@mopssopot.pl.

Ponadto zapraszamy do skorzystania ze [klik->] spotkań informacyjno-szkoleniowych (zapisy pod linkiem: https://forms.gle/XirwYfWgrJEUskMS8), z doradztwa i konsultacji online dotyczących przygotowywanych ofert w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Oferty do konsultacji i spotkania konsultacyjne realizujemy do 3 grudnia br.

DO POBRANIA OGŁOSZENIE I ZAŁĄCZNIKI DO OGŁOSZENIA [klik->] TUTAJ

Źródło informacji: [klik->] BIP MOPS Sopot
Close Menu