Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

MASECZKI DLA SOPOCIAN I PODOPIECZNYCH SOPOCKICH NGO’SÓW

MASECZKI DLA SOPOCIAN I PODOPIECZNYCH SOPOCKICH NGO’SÓW

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dysponuje szytymi, materiałowymi maseczkami. Z myślą o potrzebujących sopocianach, w tym o podopiecznych sopockich organizacji pozarządowych, zapraszamy do ich odbioru zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Maseczki można odbierać w naszym Centrum (ul. Marynarzy 4 w Sopocie) po zgłoszeniu niezbędnej ilości oraz po umówieniu wizyty:

58 341 83 52 / 518 838 795 / 729 863 777 | biuro@scop.sopot.pl / p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl

Uwaga! Maseczki nie są pakowane pojedynczo (większa ilość maseczek dla podopiecznych organizacji pozarządowych będzie zapakowana do papierowej torby). Sugerujemy, by maseczki wyprać przed pierwszym użyciem.

Jednocześnie informujemy, iż w najbliższym czasie Sopocki Hufiec ZHP wraz z Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu reaktywuje wiosenną akcję „SZYJ MASECZKI”.

Wkrótce rozpocznie się nabór wolontariuszy i społeczników, którzy mają  możliwości i chęci do szycia materiałowych maseczek. Posiadamy odpowiedni materiał, nici i gumki, a także instrukcję szycia. Już dziś zachęcam do włączenia w akcję i zgłaszanie swojej gotowości. Uszyte przez Państwa maseczki również trafią do potrzebujących sopocian.

Maseczki przy współpracy z wolontariuszami planujemy także dystrybuować w przestrzeni publicznej Sopotu.

Jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości/pytania a także sugestie – zapraszamy do kontaktu: 518 838 795 | biuro@scop.sopot.pl.

Close Menu