Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Lockdown? Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci z Kamiennego Potoku i okolic

Lockdown? Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci z Kamiennego Potoku i okolic

W trudnym czasie pandemii rodzice i dzieci są grupą szczególnie narażoną na stres i ciągłą niepewność organizacji czasu w przyszłych miesiącach.

Dlatego wychodzimy z nową inicjatywą i proponujemy 10 sopociankom – mamom dzieci szkolnych i przedszkolnych wyjątkowe warsztaty w wyjątkowej przestrzeni. Mamo! Zrób sobie prezent! Skorzystaj z możliwości „wygadania się” – dzielenia swoimi  doświadczeniami, wymiany myśli, tworzenia fajnych sąsiedzkich więzi. Do 17 września (lub do wyczerpania miejsc) zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w spotkaniach, które będą odbywały się w Sopockiej Pracowni Otwartej (ul. Tatrzańska 19, Sopot – Kamienny Potok).

Zapisy poprzez wypełnienie formularza: https://forms.gle/2sTBotFkcH2kSWKe9

Spotkania prowadzić będzie [klik->] Sylwia „Nikko” Biernacka / Więcej Piękna – edukatorka z ogromnym doświadczeniem, która od lat inspiruje do zmiany i wspiera w rozwoju, w każdą sobotę od 19 września do 17 października w godz. 11.00-13.00 (5 spotkań). W czasie spotkań będzie możliwość pozostawienia swoich dzieci pod okiem animatorki w sali obok.

Tematy poszczególnych spotkań:
1. Nie jest różowo. O złości i gniewie kobiet.
2. Pozwól sobie odpocząć. Techniki oddechowe i relaksacyjne.
3. Moja tożsamość, czyli różne twarze kobiecości.
4. Wysoka wrażliwość. Dar czy przekleństwo.

Spotkania mają także na celu stworzenie przez uczestniczki zbioru porad na bazie swoich doświadczeń, który mógłby posłużyć innym rodzicom.

Więcej informacji:

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne dzięki dofinansowaniu przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Współorganizator: Fundacja RC

Close Menu