Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

KORPUSIAKI SPRZĄTAJĄ POMORZE vol. 2 | 30-31.05.2020

KORPUSIAKI SPRZĄTAJĄ POMORZE vol. 2 | 30-31.05.2020

Pomorskie Centra Wolontariatu wraz z Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych zachęcają mieszkańców Pomorza do udziału w kolejnej odsłonie akcji #KorpusiakiSprzątająPomorze

Wstyd przyznać, ale w naszych lasach i parkach ludzie pozostawiają mnóstwo śmieci. Zagrażają one zwierzętom, powodują ogromne ryzyko pożaru i mają niekorzystny wpływ na przyrodę.

Dołącz do akcji #KorpusiakiSprzątająPomorze i w ostatni majówkowy weekend zrób trochę dobra.

Jak?

– WYBIERZ SIĘ NA SPACER W OSTATNI WEEKEND MAJÓWKI

– ZABIERZ Z SOBĄ WOREK I RĘKAWICZKI

– POZBIERAJ SPOTKANE ŚMIECI I WRZUĆ JE DO NAJBLIŻSZEGO ŚMIETNIKA (w parku, w lesie, przy ulicy, do przydomowego śmietnika)

– ZAINSPIRUJ DO DZIAŁANIA INNYCH – zrób zdjęcie lub relację i wrzuć na nasze wydarzenie na FB [klik->] #KorpusiakiSprzątająPomorze z #wezworekdolasu

… a jak wrócisz z akcji, zajrzyj na stronę korpussolidarnosci.gov.pl lub strony organizatorów akcji i sprawdź, jak możesz zostać wolontariuszem i gdzie jeszcze możesz pomóc!

 

zADANIE Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków „Korpusu Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030”.

Close Menu