Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Konkurs „Sopot – moje miejsce na Ziemi” – przedłużony termin naboru prac do 7 czerwca

Konkurs „Sopot – moje miejsce na Ziemi” – przedłużony termin naboru prac do 7 czerwca

Sopockie Domy Sąsiedzkie informują o przedłużeniu naboru prac plastycznych w konkursie „Sopot – moje miejsce na Ziemi”. Prace można przynosić do Sopockich Domów Sąsiedzkich do 7 czerwca 2021. Rozstrzygnięcie konkursu online nastąpi 10 czerwca br.

Sopot ma wiele miejsc, które zachwycają. 120-lecie nadania praw miejskich stanowi doskonałą okazję do namysłu nad naszym miastem i jego unikalnymi walorami. Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają mieszkańców do przekształcenia swoich ciepłych uczuć związanych ze swoim miejscem zamieszkania w artystyczną wizję i podzielenia się nią z sąsiadami.

Gdy myślisz „Sopot”, który jego kawałek jest Ci najbliższy? Z czym wiążą się najmilsze wspomnienia? Może to jakiś budynek, ławeczka, park, wyjątkowy fragment plaży, a może jakieś inne szczególne dla Ciebie miejsce? Podziel się swoim ulubionym zakątkiem swojego miasta.

Zapraszamy do wykonania prac plastycznych przedstawiających ulubione miejsca w Sopocie.
– technika: dowolna płaska
– format: nie większe niż A3

Kategorie wiekowe:
dzieci 3 – 6 lat
dzieci 7 – 10 lat
młodzież 11 – 17 lat
dorośli 18+
seniorzy 60+

Prace należy dostarczyć osobiście do wybranego Sopockiego Domu Sąsiedzkiego w dniach 10 maja – 7 czerwca br., do godz. 13.00.

Jeśli ma Pan/Pani trudność z wychodzeniem z domu – prosimy zgłaszać się telefonicznie: 699 857 138 koordynatorka Domów Sąsiedzkich odbierze prace osobiście.

Rozstrzygnięcie konkursu online nastąpi 10 czerwca br.

Pobierz:

[klik->] Regulamin konkursu „Sopot – moje miejsce na Ziemi”

[klik->] Karta zgłoszenia pracy

Zapraszam do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u: https://fb.me/e/4z49vdOGN

Close Menu