Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Gala Wolontariatu 2019. Zapraszamy na wspólne świętowanie | 17 grudnia 2019

Gala Wolontariatu 2019. Zapraszamy na wspólne świętowanie | 17 grudnia 2019

Zapraszamy na Galę Wolontariatu 2019 

Święto Wolontariuszy i Wolontariatu  w Sopocie odbędzie się we wtorek 17 grudnia br. o godzinie 17:00 w Teatrze na Plaży i Klubie Atelier (al. Mamuszki 2)

Jest to szczególny moment w roku, gdy możemy spotkać się i podziękować osobom, które angażują się na rzecz Sopotu i jego mieszkańców.

Głównym punktem Gali będzie rozstrzygnięcie Konkursu „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2019″. Poznamy Laureatów Konkursu, w ramach którego zostaną przyznane tytuły:

  • Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2019, w kategorii indywidualnej oraz w kategorii grupwej
  • Sopocki/ka Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2019
  • Otwarci na Wolontariat 2019

Po rozstrzygnięciu Konkursu specjalnie dla nas zagra Jagoda Jagson z dziećmi z Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis. Promując nowo wydaną płytę „Zima B” wprowadzi nas w fantastyczny nastrój wtorkowego wieczoru.

Po recitalu, w nieformalnej atmosferze w Klubie Atelier odbędzie się bankiet integracyjny – czas na rozmowy, dzielenie się doświadczeniami mijającego roku. Będzie nam też towarzyszyła wystawa zdjęć „Wolontariat w Sopocie. Różne oblicza wolontariatu”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym temat wolontariatu jest bliski na wspólne świętowanie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak dla lepszej organizacji prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 13 grudnia br. pod adresem: z.ostrowska@wolontariat.sopot.pl,  telefonicznie: 58 341 83 52
lub osobiście: SOPOCKIE CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I WOLONTARIATU przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji
ul. Marynarzy 4, pokój nr 3

Close Menu