Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Gala Sopockiego Wolontariatu 2021 | 14 grudnia br.

Gala Sopockiego Wolontariatu 2021 | 14 grudnia br.

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do Sopotu powraca Gala Wolontariatu. Święto Wolontariuszy i Wolontariuszek odbędzie się we wtorek 14 grudnia br. o godzinie 17:00 w Teatrze Atelier i w Klubie Atelier w Sopocie (Al. Mamuszki 2).

Gala Wolontariatu to szczególny moment w roku, gdy możemy spotkać się i podziękować osobom, które angażują się na rzecz Sopotu i jego mieszkańców.

Głównym punktem sopockiego święta będzie rozstrzygnięcie Konkursu „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2021″. Spośród 44 nominowanych poznamy Laureatów w kategoriach konkursowych:

  • Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2021 (kategoria indywidualna)
  • Sopoccy Wolontariusze Roku 2021 (kategoria grupowa)
  • Sopocki/a Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2021
  • Otwarci na Wolontariat Roku 2021

Podczas wydarzenia dowiemy się także komu Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych przyznała tytuł Sopockiej Organizacji Pozarządowej Roku 2021, w ramach konkursu ustanowionego w jubileusz 120lecia nadania Sopotowi praw miejskich.

Świąteczny nastrój wtorkowego wieczoru uświetni występ Trio Voilà. Obecnych z pewnością zaskoczą znane utwory muzyki rozrywkowej w klasycznej aranżacji.

Po koncercie, w nieformalnej atmosferze w Klubie Atelier odbędzie się bankiet integracyjny – czas na rozmowy i dzielenie się doświadczeniami aktywności wolontaryjnej. W przestrzeni Klubu znajdzie się także wystawa zdjęć „Wolontariat w Sopocie. Różne oblicza wolontariatu w pandemii”.

Gala Sopockiego Wolontariatu planowo będzie transmitowana online.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne wymagana jest rejestracja i złożenie Organizatorowi [klik->] „Oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka”

Potwierdzenia udziału w Gali należy zgłaszać do 10 grudnia br. pod adresem: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl, telefonicznie: 58 341 83 52 / 729 863 777
lub osobiście: SOPOCKIE CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I WOLONTARIATU przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji
ul. Marynarzy 4, pokój nr 3

 

ORGANIZATORZY WYDARZENIA:

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji

Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis

WSPÓŁORGANIZATORZY:

Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych

Urząd Miasta Sopotu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie

Dom Pomocy Społecznej w Sopocie

Teatr Atelier

Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Klub Atelier

Close Menu