Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

DAJ NADZIEJĘ! KONCERT CHARYTATYWNY I PUNKT NIEZŁOMNOŚCI NA SKWERZE KURACYJNYM

DAJ NADZIEJĘ! KONCERT CHARYTATYWNY I PUNKT NIEZŁOMNOŚCI NA SKWERZE KURACYJNYM

Stowarzyszenie Platforma Wsparcia Cudzoziemców zaprasza na koncert charytatywny „Daj Nadzieję. Tylko wspólnie możemy przeciwstawić się wojnie”, który odbędzie się 5 maja 2023 roku o godz. 16.00 w Muszli Koncertowej na Skwerze Kuracyjnym w Sopocie. Wydarzenie polecamy wszystkim entuzjastom muzyki, którzy chcą pomóc potrzebującym mieszkańcom Ukrainy.

Organizatorzy koncertu zaprosili do Sopotu ukraiński chór dziecięcy „Kozaczok” z Równego (UA), który zdobył uznanie swoimi występami na różnych festiwalach. Tego dnia młodzi artyści wystąpią razem z orkiestrą „Rosynka” (również z Równego w Ukrainie), aby zaproponować publiczności niezapomniane i unikalne doświadczenie muzyczne.

Koncert będzie doskonałą okazją dla społeczności ukraińskiej i polskiej, a także dla wszystkich miłośników muzyki, aby spotkać się razem i wnieść swój wkład w rozwój kultury i wsparcie potrzebujących. Pozwoli to także poczuć siłę muzyki i jej zdolności do zjednania ludzi wokół wspólnego celu.

Obok Muszli Koncertowej w piątek 5 maja powstanie także „PUNKT NIEZŁOMNOŚCI”, w którym będzie można „dotknąć” teraźniejszości Ukrainy. Punkt będzie funkcjonował w godz. 10.00 – 20.00.

Więcej informacji w wydarzeniu na [klik->] Fb/Platforma Wsparcia Cudzoziemców Sopot

Close Menu