Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Ankieta dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów nt. zadowolenia z usług

Ankieta dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów nt. zadowolenia z usług

W ramach wdrażania Standardu Minimum na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami i Otoczenia, Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot przygotował ankiety badające życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów w gminach Metropolii.

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób z Niepełnosprawnościami w Sopocie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami oraz opiekunów do udziału w ankietyzacji. Jej celem jest zbadanie zadowolenia z usług świadczonych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego. Zebrane wyniki posłużą do polepszania świadczonych usług. Ankiety są anonimowe, a ich wypełnienie zajmie ok. 20 minut.

Ankiety dostępne są w dwóch wersjach – z tłumaczeniem na polski język migowy oraz bez tłumaczenia.

Kwestionariusz online dla osób z niepełnosprawnościami dostępny pod linkiem: https://forms.gle/u3kbrENVdeorK56o6

Kwestionariusz online dla osób z niepełnosprawnościami przetłumaczony na polski język migowy dostępny pod linkiem: https://forms.gle/rhkF1eZCH2JEr1oX8

Kwestionariusz online dla opiekunów dostępny pod linkiem: https://forms.gle/YiGwwHuWHH9E2edA9

Kwestionariusz online dla opiekunów przetłumaczony na polski język migowy dostępny pod linkiem: https://forms.gle/cyFojqNmcZe4tmJH9

Wersje papierowe ankiet można wydrukować, wypełnić i dostarczyć do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, adresując je na Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

DO POBRANIA:

1. Kwestionariusz-dla-OzN

2. Kwestionariusz-dla-OzN

3. Kwestionariusz-dla-opiekunów_OzN

4. Kwestionariusz-dla-opiekunów_OzN

Close Menu