Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

KAWIARENKA POZARZĄDOWA – SPOTKANIE SOPOCKICH NGO’SÓW | 26.06

KAWIARENKA POZARZĄDOWA – SPOTKANIE SOPOCKICH NGO’SÓW | 26.06

Fundacja Dla Was i Centrum Inicjatyw Obywatelskich serdecznie zapraszają wszystkie organizacje pozarządowe z Sopotu na pierwsze spotkanie z cyklu „Kawiarenka pozarządowa”, które odbędzie się 26 czerwca br., o godz. 17:00 w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Marynarzy 4, Sopot).

Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania się, nawiązania nowych kontaktów, a może odnowienia już istniejących, wymiany doświadczeń i uzyskania informacji oraz wiedzy o możliwościach jakie obecnie są dostępne dla organizacji pozarządowych. Podczas spotkania opowiemy m.in. o konkursach adresowanych do ngo, możliwości ubiegania się o dofinansowanie na zatrudnienie osób w organizacjach pozarządowych. A wszystko przy pysznej kawie i cieście.

Dla ngo uczestniczących w spotkaniu istnieje możliwość przygotowania szkolenia/warsztatu zgodnie z jego potrzebami i/lub opracowania planu rozwoju organizacji (bezpłatnie).

Wszystkich chcących wziąć udział w spotkaniu prosimy o zapisanie się poprzez formularz: https://forms.office.com/e/9Y4vDz6PW4

Szczegółowe informacje:

Aleksandra Szydlik z Fundacji Dla Was: a.szydlik@dlawas.org | 734 171 577

Close Menu