Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Nabór wystawców Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych | do 31 sierpnia br.

Nabór wystawców Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych | do 31 sierpnia br.

Chcesz aktywnie promować działalność swojej organizacji? Stwórz z nami niepowtarzalne spotkanie z mieszkańcami Sopotu! Dziewiętnasta edycja Festynu Organizacji Pozarządowych odbędzie się w formule integracyjnego pikniku rodzinnego „Wielkie Sąsiedzkie Grillowanie”, w niedzielę 17 września 2023 r., w godz. 11.00-15.00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Sopocie (ul. Wybickiego 48). Podczas wydarzenia będziesz miał szansę efektywniej zapoznać mieszkańców Sopotu z działalnością Twojej organizacji i aktualną ofertą wsparcia.

Do udziału w Festynie zapraszamy organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz miejskie instytucje publiczne, gotowe do aktywnej promocji swojej działalności. Razem, w zielonej przestrzeni Stadionu Leśnego, stworzymy niepowtarzalną atmosferę i zaproponujemy mieszkańcom ciekawe spędzenie niedzielnego popołudnia.

Festyn to przede wszystkim możliwość upowszechniania działalności sektora pozarządowego wśród sopocian. To również przestrzeń wymiany informacji, nawiązywania współpracy i integracji – tak przedstawicieli sektora pozarządowego, współpracujących miejskich instytucji, jak i mieszkańców.

Podmioty chętne do współtworzenia wydarzenia mogą promować się w dowolnej, aktywnej formie poprzez:

1) organizację stoiska promocyjnego

Zorganizuj aktywne stoisko swojej organizacji/instytucji i promuj swoje działania.

2) prezentację działalności artystycznej na Scenie

Chcesz podzielić się efektami prowadzonej działalności kulturalnej? Zapraszamy do współtworzenia programu scenicznego!

Podmioty zainteresowane nieodpłatnym udziałem w Festynie zapraszamy do elektronicznych zgłoszeń [klik->] TUTAJ lub pod linkiem: https://forms.gle/By18zq8jkZcSCb9S8 do 31 sierpnia br.

UWAGA! Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. W miarę możliwości prosimy o samodzielne zabezpieczenie stoiska (zadaszenie, krzesła, stoliki, przedłużacze do prądu, itp.)

Ze względów organizacyjnych – bardzo prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem udziału do ostatniego dnia.

Szczegółowe informacje: Anna Horak, 518 838 795, biuro@scop.sopot.pl

Close Menu